Кръчмарско меле прекрати футболната среща между отборите на Несебър и Атлетик-Куклен /Снимки/

Срещата от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига между отборите на Несебър и Атлетик Куклен бе прекратена на полувремето при резултат 0:0. Причината масово меле между играчите на двата отбора.

Гостите отказаха да излязат за второто полувлеме на терена и след като изчака 15 минути, главният съдия Любомир Александров от Хасково свири край на мача. По време на паузата е станало зверско  сбиване между играчи на двата отбора. Участвали са над 20 души.

Малко по-късно стана ясно, че има ударен футболист на Атлетик от неизвестно лице по време на почивката.

Пострадалият е бил закаран и в болница. Информацията бе потвърдена и от Несебър, и от гостите от Куклен. Наставникът на „баските“ е искал мача да се доиграе, но футболистите му не са поискали да излязат на терена.